BNN KALYTOS rukavice YELLOW/BLACK

10,68€
Bez DPH: 8,90€
Kód produktu: 0765100068
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Bennon
Popis

POPIS PRODUKTU

Odolné a napriek tomu veľmi pružné, pohodlné pracovné rukavice, ktoré vynikajú výbornou priľnavosťou pri úchope a celkovo umožňujú dobrú hybnosť dlaní a prstov.

 

V oblasti medziprstia a vrchnej časti rukavíc je použitý pružný a priedušný materiál, takže ruky sa potom toľko nepotia.

 

V oblasti koncov prstov je z vrchnej strany materiálové spevnenie, ktoré chráni túto citlivú časť rúk pred mechanickým poškodením. Spodná časť prstov má materiálovú štruktúru, ktorá umožňuje pohodlné a presné ovládanie dotykového mobilného telefónu.

 

Medzi ďalšie užitočné vlastnosti týchto rukavíc patrí vodoodpudivosť spodnej časti rukavíc, tzn. po poliatí voda z rukavíc steká, nedrží sa na nich vlhkosť.

 

Čo sa fixácie rukavíc týka, je tu použité odolné zapínanie – uťahovanie na suchý zips. Celá oblasť zápästia je navyše vyrobená z na dotyk veľmi príjemného a odolného materiálu. A aby bola aj pri namáhavých pracovných úkonoch aj častom nasadzovaní rukavíc zachovaná dobrá súdržnosť v oblasti zápästia, je tu všitý odolný spevňujúci diel.

 

Tieto pracovné rukavice tak nájdu svoje využitie v stavebníctve, priemysle, poľnohospodárstve, v remeselných profesiách, logistike, ale aj pri hobby využití.

MATERIÁLOVÝ POPIS

Hlavný materiál: 70% polyester, 30% PU

Norma: EN 420:2003+A1:2009

Hodnotenia (0)

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť