BNN IRIS JACKET

47,88€
Bez DPH: 39,90€
Kód produktu: 0816180065
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Bennon
Popis

POPIS PRODUKTU

 

Odolná, ľahká, veľmi pohodlná, praktická pánska bunda moderného strihu.

 

V oblasti rukávov je použitý veľmi pružný a priedušný materiál, ktorý vám pri práci aj vo voľnom čase umožňuje pohyb rúk bez obmedzenia a navyše aj prispieva k dobrej cirkulácii vzduchu, takže vaša pokožka môže ľahko dýchať, nespotíte sa tak ľahko. Veľkou prednosťou tohto materiálu (RIPSTOP) je aj to, že je veľmi odolný proti predreniu. Tento materiál je ďalej použitý aj v oblasti ramien. Takže ak nosíte často batoh, tašku alebo nejaké ťažké bremená na ramenách, môžete byť dlhšie v kľude, bunda odolá a len tak sa nepredreje.

 

Čo sa chladného počasia týka, v oblasti trupu je bunda vetruodolná, takže vám zaistí potrebný tepelný komfort. Ak sa vám stane, že vonku začne príliš fúkať alebo pršať, určite oceníte aj kapucňu, ktorá táto bunda má. A pokiaľ kapucňu nebude potrebovať, je možné ju ľahko a rýchlo skryť do goliera.

 

A ak patríte k tým, ktorí niekam často vyrážajú za tmy a šera, príde zaiste vhod, že je táto bunda vybavená v oblasti ramien a bedier reflexnými prvkami, teda budete po osvietení svetlami áut dobre vidieť, budete tak lepšie chránení pred prípadným nebezpečenstvom.

 

Táto bunda je teda ideálna a praktická na nosenie v období jari a jesene a to ako pri práci tak aj vo vašom voľnom čase.

MATERIÁLOVÝ POPIS

Hlavný materiál: 100% polyamid, 40g/m²

Doplnkový materiál: 100% polyester, 120g/m²

Hodnotenia (0)

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť