O spoločnosti

Pôsobíme na trhu od roku 1992. Zaoberáme sa výrobou a predajom ochranných pracovných prostriedkov a rôznych doplnkov v danej oblasti. V našom spektre nájdete pracovné odevy, obuv a iné doplnky, ktoré sú potrebné pri práci.

V súčasnosti pracovné pomôcky nadobudli nielen bezpečnostný rozmer, ktorý je prvoradý ale aj možnosť reklamy ako je napríklad logovanie odevov s využitím sieťotlače či výšivkou, ktoré Vám taktiež ponúkame.

Nároky na odevy používané pri práci sa neustále zvyšujú a preto sa snažíme flexibilne reagovať na dané zmeny. Pravidelne aktualizujeme a dopĺňame novinky na našu webovú stránku. Ak Vami žiadaný produkt nenájdete na našej stránke, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám pomôžeme vybrať správne produkty na základe Vašej požiadavky.

Je pre nás veľkým potešením, keď sa k nám zákazníci spokojne vracajú. Pre úspešnú spoluprácu sme otvorení pripomienkam a postrehom našich klientov. Našim cieľom je Vaša spokojnosť, ktorú zabezpečujeme prostredníctvom dostupných cien a rýchleho dodania tovaru. Firmám taktiež ponúkame aj produkty vyrobené na chránenom pracovisku.

Neváhajte nás kontaktovať alebo osobne navštíviť na našich pobočkách.

 

 

 

Ing. Peter Gergel, riaditeľ