BNN MEADOW OB WHITE LOW

47,88€
Bez DPH: 39,90€
Kód produktu: 0741030410
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Bennon
Popis

POPIS PRODUKTU

Ultraľahká, priedušná, veľmi pohodlná poltopánka-teniská so širšou podošvou, ktorá zaisťuje veľmi dobrú stabilitu pri chôdzi a má protišmykovú SRA vlastnosť, čím užívateľovi zaistí väčšie bezpečie.

 

Kvalitná ľahká podošva s inovatívnou technológiou eCorn má o 60% vyšší tlmiaci efekt pri pohybe aj pri dlhodobom státí ako iné bežne používané technológie. Tlmí rázy na pätnú kosť a zároveň tak šetrí svalstvo chodidiel aj nôh. Nohy aj chodidlá na konci pracovného dňa teda toľko nebolia.

 

Na podošve je navyše umiestnený z vonkajšej strany dodatočný TPU komponent, ktorý zamedzuje nadmernému vykriveniu (supinácii) chodidla, pomáha tak lepšie udržať chodidlo v správnej polohe, prispieva k lepšej rovnováhe a optimalizuje odraz nohy od povrchu.


Veľkou výhodou tejto obuvi, ktorá spríjemňuje užívateľovi nosenie, je veľmi dobrá priedušnosť zvršku vyrobeného z textílie MESH 3D knit, koža na chodidlách tak môže lepšie dýchať a tie sú potom dlhšie svieže.


Zvršok obuvi navyše reaguje na tvar chodidla a prispôsobí sa jeho tvaru, nikde nič netlačí, neťahá.


Prednosťou použitého materiálu je ďalej tiež to, že je v prípade zašpinenia umývateľný, prateľný na 30°C (bez použitia chemikálií) a rýchlo osychá.


Príjemný svieži pocit pri nosení ďalej umocňuje aj stielka Carbona, ktorá obsahuje aktívne uhlie, ktoré má antibakteriálne účinky a pohlcuje pach.


Celkovo je táto obuv na nosenie vhodná tam, kde sú ľudia dlho „na nohách“ a potrebujú mať ľahké, priedušné pohodlné topánky na celodenné nosenie. Tzn. ocenia ich napr. doktori a zdravotné sestry, pracovníci laboratórií, lekárnici, prepravcovia v logistike, doručovatelia v poštových službách, obsluha v pohostinstve, sprievodcovia, atď.

Norma: EN ISO 20347:2012 OB SRA

MATERIÁLOVÝ POPIS

vrchný materiál: textílie MESH 3D knit

podšívka: bez podšívky

stielka: Carbona ESD Insole

podošva: ECORN

Hodnotenia (0)

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť