BNN KALYTOS WTR rukavice BLACK/YELLOW

13,32€
Bez DPH: 11,10€
Kód produktu: 0766100060
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Bennon
Popis

POPIS PRODUKTU

Odolné, hrejivé a napriek tomu veľmi pružné, pohodlné pracovné rukavice, ktoré vynikajú výbornou priľnavosťou pri úchope a celkovo umožňujú dobrú hybnosť dlaní a prstov.


V oblasti medziprstia a na vrchnej časti rukavíc je použitý pružný a priedušný materiál, takže ruky sa toľko nepotia. V oblasti koncov prsta je z vrchnej strany materiálové spevnenie, ktoré chráni túto citlivú časť rúk pred mechanickým poškodením. Spodná časť prstov má materiálovú štruktúru, ktorá umožňuje pohodlné a presné ovládanie dotykového mobilného telefónu.


Medzi ďalšie užitočné vlastnosti týchto rukavíc patrí vodoodpudivosť, tzn. po poliatí voda z rukavíc steká, nedrží sa na nich vlhkosť.

Čo sa fixácie rukavíc týka, je tu použité odolné zapínanie – uťahovanie na suchý zips. Celá oblasť zápästia je navyše vyrobená z na dotyk veľmi príjemného a odolného materiálu (neoprén). A aby bola aj pri namáhavých pracovných úkonoch aj častom nasadzovaní rukavíc zachovaná dobrá súdržnosť v oblasti zápästia, je tu všitý odolný spevňujúci diel.


Pri práci v chladnom prostredí veľmi príjemná podšívka z mikrovlákna zahreje ruky a zvýši tak tepelný komfort.


Tieto pracovné rukavice tak nájdu svoje využitie v stavebníctve, priemysle, poľnohospodárstve, v remeselných profesiách, logistike, ale aj pri hobby využití.

MATERIÁLOVÝ POPIS

Hlavný materiál: 60% polyester, 40% PU


Norma: EN 420:2003+A1:2009

Hodnotenia (0)

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť